Dji Tekno Güncelleme Merkezi
Dji Tekno – Güncel Dji Teknoloji Haberleri ve İncelemeleri

DJI Önemli Bir Ortaklığa İmza Attı

DJI Önemli Bir Ortaklığa İmza Attı

DJI, eğitim ve araştırma alanlarında resmi bir ortaklık kurmak amacıyla Torino Politeknik Üniversitesi ile bir ortaklık imzaladığını duyurdu.

Söz konusu bu ortaklığı basın bildirisi ile duyuran şirket,  teorik ve pratiğe yönelik akademik ortamda drone’ların nasıl kullanıldığını gösteren kısa bir film de çekti. Bilindiği üzere Torino Politeknik Üniversitesi, mimarlık ve mühendislik alanındaki tüm sektörlerde en yeni teknolojilere öncülük eden uluslararası kamu kuruluşlarından biri olarak karşımıza çıkıyor.

Avrupa’da ilk defa Torino Politeknik Üniversitesi tarafında verilen drone haritalama dersi ile birlikte, öğrencilerine her daim teknolojinin nimetlerini sunan Politeknik Üniversitesi, drone konusunda daha da ön plana çıkmayı hedefliyor.

DJI ile imzalanan ortaklık sayesinde Politeknik Üniversitesi, kurumsal uygulamalar için endüstri standartlarını belirleme konusunda önemli çalışmalara imza atacak.Juskauskas açıklamasında ” Torino Politeknik Üniversitesi drone araştırması ve inovasyon için bir altyapı sunarak gerçek bir ticari drone ekosistemine mükemmel bir örnek teşkil ediyor. Üniversiteyi desteklemekten gurur duyuyoruz çünkü drone müfredatı, öğrencilere ve araştırmacılara, gelecekteki kurumsal çözümler için sağlam bir teorik ve pratik bir temel sağlıyor. ” ifadelerine yer verdi.

Facebook Comments
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: