Dji Tekno Güncelleme Merkezi
Dji Tekno – Güncel Dji Teknoloji Haberleri ve İncelemeleri

DJI Ronin-S İçin Dokuz Yeni Aksesuar Tanıtıldı

DJI Ronin-S İçin Dokuz Yeni Aksesuar Tanıtıldı

Yeni Araçlar DJI’nin İlk Tek-Hand Stabilizer’ı Kullanarak Pürüzsüz, Sarsıntısız Video Yakalama Yardımı

Yaratıcı kamera teknolojisinde dünya lideri olan DJI, bugün DSLR ve yansıtmasız kamera sistemleri için DJI’nin ilk tek el stabilizörü olan Ronin-S için dokuz yeni aksesuar sunarak, stabilize edilmiş videoların yakalanmasını hiç olmadığı kadar kolaylaştırdı. Ronin-S kullanıcıları, ayarlara hızlı erişim sağlayan Komuta Birimi’ne manuel olarak lensleri odaklamak için yepyeni bir harici odaklama motorundan, yaratıcı vizyonlarını yakalamaya yardımcı olacak bir dizi yeni ve heyecan verici araçlara sahipler. 

DJI Ronin-S Focus Motor, iç ayarı olmayan manuel lenslere kontrol sağlıyor. Ronin-S Odaklama Tekerleği kullanılarak, operatörler filme alırken hızlı bir şekilde ayarlamak için odaklama halkasındaki yeni Odaklama Motorunu konumlandırma seçeneğine sahiptir. Lens üzerindeki kesintisiz ve hassas kontrol, .02 derece doğruluk sayesinde kolayca elde edilir. Odaklama Motoru iki temel bileşeni içerir; Odaklama Motorunu Ronin-S’ye bağlayan Çubuk Montaj Seti ve geniş bir lens yelpazesine uyan Odaklama Şeridi. Ronin-S Focus Motor, çok çeşitli lensler üzerinde hassas kontrol sağlar ve profesyoneller için yaratıcı özgürlüğü arttırır. 

Ronin-S’yi hızlı hareket eden durumlarda kontrol etmesi gereken operatörler için, Komuta Birimi Ronin-S’ye Ronin-S’nin yan tarafına takılan kompakt ve parlak bir ekranla hızlı erişim sağlar. Motor parametreleri, uzaktan kumanda, çalışma modları ve daha fazlası gibi hayati ayarlar, bir mobil cihaza ihtiyaç duymadan kolayca ayarlanabilir. 

Ronin-S BG37 Grip, 2400mAh dahili batarya ile Ronin-S’yi güçlendirir ve 12 saate varan kullanım süresiyle uzun süren çekimler için araç arayan kamera profesyonellerinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. 

 Yeni bir Top Hotshoe Braketi, bir arabada kovalamaca sahneleri veya hızlı hareket eden nesneleri çekmek için bir araca montaj yaparken, senaryolar için mükemmel bir Ronis-S’ye bir DLSR kamerayı güvenli bir şekilde monte eder. Ayrıca, kullanıcıların çalışma sırasında harici aksesuarları monte etmelerine ve ayrıca Ronin-S Focus Rod montajı için ek bir montaj noktasına da izin veren bir soğuk ayakkabı ayağı bulunur.

Bu Genişletilmiş Lens Desteği, hem standart boyutlu kameralarla hem de daha büyük kamera sistemleriyle kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Göreceli olarak geniş bir aralıkta, Genişletilmiş Lens Desteği, Ronin-S kamerayı sıkıca sabitlemenize yardımcı olur ve verilen destek yeterince uzun olmadığında daha iyi çekim performansı sağlar.

Ronin-S Universal Mount, kullanıcıların Ronin-S’i bir araca, bir perdeye, bir kablo kam sistemine ve daha fazlasına monte etmelerini sağlıyor. İki bağımsız DC-IN portu ile Power Ronin-S, Çift TB50 Pil Dağı, ayrı olarak veya herhangi bir 12-17V güç kaynağı olarak satılan yüksek performanslı bir DJI akü sistemi ile.

Harici GPS Modülü, Ronin-S ile çekim yaparken daha yumuşak videolar ve daha iyi bir seviye tutması için daha hızlı bir hızlanma ve yavaşlama sağlar. GPS sinyali, ani hareketlere tepki gösterebilen ve genel kullanıcı deneyimini artıran daha duyarlı gimbal istikrar sağlar.

Tüm Ronin-S aksesuarlarının tüm detayları https://store.dji.com/category/ronin-s-and-accessories adresinde mevcuttur .

Tüm ürünler  store.dji.com , DJI Flagship Mağazaları, DJI Yetkili Perakendeciler ve 21 Kasım 04:00 (EST) diğer mağazalarda mevcuttur:

  • Odak Motor: 169 USD 
  • Odaklı Motor Çubuk Dağı: 20 USD
  • Odak Dişli Şeridi: 20 USD
  • Komuta Birim: 129 $ USD
  • BG37 GRIP: 99 USD
  • En yüksek Hotshoe Braketi: 49 USD
  • Genişletilmiş Lens Desteği: 69 USD
  • Harici GPS Modülü: 69 USD
Facebook Comments
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: