İPhone Ücretsiz Müzik İndirme Uygulamalarını Yayınlıyoruz 2019

İPhone kullanıcılar bilindiği üzere müzik indirme ve dinleme konusunda çok özgür değiller. İos işletim sisteminde bedava müzik dinlemek isteyenler için hazırladığımız makalemizde sizlere en popüler ios müzik indirme programlarını listeledik.Bu listemizde ki ücretsiz müzik indirme programlarının tamamı yasal olup kullanılmasında herhangi bir sıkıntı bulunulmamaktadır. Sizin hoşunuza giden iphone bedava müzik indirme programlarından birini veya fazlasını ios işletim sistemli apple cihazınıza kurup kullanabilirsiniz. 

FREE MP3BOX


Bu uygulama oldukça basit tasarlanmış ve iphone bedava müzik indirmek için yeteri kadar iş gören bir uygulamadır. Uygulamanın basit arayüzü sizleri yormadan müzik indirme işleminizi yapmanızı sağlamaktadır.

PlayMe – İphone İçin Ücretsiz Müzik İndirici


Playme uygulaması ile ios işletim sistemi cihazınızda rahatlıkla müzikleri dinleyebilir, sevdiğiniz parçalarıda indirebilirsiniz.

MixDownloader


MixDownload, iPhone için başka bir ücretsiz müzik indirme uygulamasıdır. Bu uygulama, pop, RnB, jazz gibi müzik tarzları seçmek için birçok kategorileri vardır. Tarzınıza uygun olan müzik kategorisini seçin, ardından müzik başlığının sağ tarafındaki indirme simgesine dokunun ve indirmeye başlayacaktır. Favori şarkınızı veya müziğinizi bulamadıysanız, ekranın altındaki Arama özelliğini kullanabilirsiniz. Müziğinizi indirilenler sekmesinde bulabilirsiniz ve çevrimdışı olarak dinleyebilirsiniz. MixDownload iOS 6.1 ve üstü ile uyumludur.

Free Music Archive


Free Music Archive (Ücretsiz Müzik Arşivi) iphone uygulaması arayıp bulduğum bir diğer bedava mp3 indirme uygulamasıdır. Amerika da bir radyo kuruluşu tarafından yönetilen bu uygulama da binlerce farklı türden müzik bulabilir ve indirip çevrimdışı dinleyebilirsiniz.

Free Music Downloader


Başka bir uygulama ise free music downloader uygulamasıdır. Bu uygulamada iphone için bedava müzik indirmek için basit ve kullanışlı bir uygulamadır. Yukarıda verdiğimiz görselde de anlayacağınız gibi arama yapıyorsunuz. Çıkan sonuçlardan bir şarkının üzerine tıklıyorsunuz. İster online dinliyorsunuz isterde iphone cihazınıza şarkıyı indiriyorsunuz.

GRUBA KATILIP DAHA FAZLA BİLGİLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

Facebook Comments